Ultimate magazine theme for WordPress.

2010 Yılından Beri 71 Kez ‘Yerli Otomobil Yollarda’ Haberi Yapan Yeni Şafak

0

Elbetteki herkes kendi ürettiği mallar ve markalar ile övünmeyi sever. Türk halkı olarak bizimde yerli otomobil sevdamız bilinen bir gerçek. Akp hükümetine yakınlığı ile bilinen Yeni Şafak gazetesi bizlere bu konuda ara ara umut pompalamasıyla meşhurmuş meğersem desek yalan olmaz.

Yaklaşık 9 yıldır ara ara yerli otomobil ile ilgili haberler yapan ve ha çıktı ha çıkacak hatta yollarda , test edildi gibi haberler yapan yeni şafak gazetesi sonunda twitter aleminde dillere düştü. İşte yeni şafağın yerli otomobilimiz çıktı haberlerinden bir demek ve sosyal medyada konuyla ilgili yapılan yorumlar..

Twitter aleminde konuyla ilgili atılmış en güzel tweetlerden bazıları..

2010 Yılından Beri 71 Kez 'Yerli Otomobil Yollarda' Haberi Yapan Yeni Şafak Sosyal Medyanın Gündeminde
2010 Yılından Beri 71 Kez 'Yerli Otomobil Yollarda' Haberi Yapan Yeni Şafak Sosyal Medyanın Gündeminde2010 Yılından Beri 71 Kez 'Yerli Otomobil Yollarda' Haberi Yapan Yeni Şafak Sosyal Medyanın Gündeminde2010 Yılından Beri 71 Kez 'Yerli Otomobil Yollarda' Haberi Yapan Yeni Şafak Sosyal Medyanın Gündeminde2010 Yılından Beri 71 Kez 'Yerli Otomobil Yollarda' Haberi Yapan Yeni Şafak Sosyal Medyanın Gündeminde

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.